Vedoucí technik reklamačního oddělení

Obor Elektrotechnika, Kvalita, Strojírenství
Plat 30.-40.000 Kč/brutto
Datum konce 2017-11-30
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost působící v oblasti elektro, hledá kolegu na nově vznikající oddělení.

Náplň práce:
* Koordinace oprav a řešení reklamaci
* Komunikace se zákazníky a také napříč výrobou
* Vedení evidence k reklamacím a servisům
* Odpovědnost za zdárné vyřešení případů
* Stanovení nápravných opatření
* Zajištění potřebné dokumentace a také její archivace
* Spolupráce s oddělením výroby, obchodu a konstrukce

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání strojírenského, nebo elektrotechnického směru
* Zkušenosti z výrobní společnosti
* Angličtina pro komunikaci se zákazníky
* ŘP skupiny B a ochotu k občasnému cestování
* Pečlivou a důslednou osobnost, která má cit pro organizaci

Nabízíme:
* Motivující mzdové ohodnocení
* Práci ve stabilní společnosti
* Profesní růst
* Možnost vzdělávání
* 5 týdnů dovolené
* Závodní stravování

Místo výkonu práce: Brno
Možnost nástupu: dle dohody

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.