Vedoucí skladu s NJ

Obor Logistika, Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná zahraniční společnost, sídlící v okrese Blansko, hledá kandidáta na pozici:
Náplň práce:

– Vedení skladníků

– Zavádění nových procesů, optimalizace současných

– Denní komunikace s německými kolegy

– Vedení skladové a expediční politiky

– Zodpovědnost za příjem materiálu a jeho kontrolu

– Zadávání dat do systému

– Správa a zodpovědnost za chod skladu

– Spolupráce s ostatními odděleními a členy firmy

Požadujeme:

– SŠ vzdělání technického, nebo ekonomického směru

– Praxe na obdobné pozici / prokazatelná praxe s vedením lidí

– Nutná znalost německého jazyka – min. B1

– Znalost práce na PC, MS Office

– Spolehlivost, zodpovědnost, slušnost, vůdčí typ

Nabízíme:

– Zajímavé finanční ohodnocení

– Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s možností získání zajímavých zkušeností

– Příjemné pracovní prostředí

– Možnost karierního růstu

– Možnost stravování ve firmě

– Jazykové kurzy

– 5 týdnů dovolené

– Mobilní telefon, aj.
Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.