Vedoucí PLC programátorů s AJ/NJ

Obor Elektrotechnika, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Praha – Hostivař
Popis pozice

Úspěšná zahraniční společnost působící v oblasti průmyslové automatizace hledá do svého týmu:

Vedoucí PLC programátorů s AJ/NJ– PRAHA HOSTIVAŘ

Náplň práce:

· Vedení týmu PLC programátorů (do 10 zaměstnanců), jejich nábor, návrh strategie

· Řízení projektů, koordinace, stanovení harmonogramu, financí a lidských zdrojů

· Komunikace se zákazníky, zpracování nabídek

· Příležitostné cestování

· Reporting

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání (automatizace, elektro – výhodou!)

· Praxe jako PLC programátor nutností!

· Zkušenosti s vedením lidí vítány

· Angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni

· Schopnost vézt a motivovat menší tým lidí

· Velmi dobré organizační schopnosti

· Řidičský průkaz sk. B

· Samostatnost

Nabízíme:

· Zázemí stabilní společnosti

· 5 dní dovolené navíc

· Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na životní připojištění, stravování, věrnostní odměny, notebook, firemní tarify atd.)

· Jazykové kurzy

· Možnost seberealizace, profesní a kariérní růst

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.