Vedoucí oddělení montáže

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Plat kolem 33.000 Kč/brutto
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost působící v oblasti elektro, hledá kolegu na oddělení montáže.

Náplň práce:
* Plánování a koordinace montáží
* Vedení cca 15 pracovníků
* Příprava technické dokumentace
* Zabezpečení včasných termínů a kvality produkce

Požadujeme:
* SŠ vzdělání strojírenského, nebo elektrotechnického směru
* Praxe na obdobné pozici – mistr, předák, vedoucí
* Velmi dobrá znalost technické dokumentace
* Schopnost operativně řešit nastalé situace
* Týmový duch, důslednost a přirozená autorita

Nabízíme:
* Motivující mzdové ohodnocení
* Práce na ranní směně ve stabilní společnosti
* Profesní růst
* Možnost vzdělávání
* 5 týdnů dovolené
* Závodní stravování

Místo výkonu práce: Brno
Možnost nástupu: dle dohody

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka Reagovat na nabídku. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.