VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY s NJ nebo AJ (automotive) – Olomoucký kraj

Obor Automotive, Kvalita, Výroba a průmysl
Lokalita Olomoucký kraj
Popis pozice

Úspěšná společnost v oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod v Olomouckém kraji pracovníka na pozici:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ  KVALITY s NJ nebo AJ (automotive )

Pracovní náplň:
• komplexní odpovědnost za plánování, řízení a dodržování kvality ve výrobní  firmě v souladu se zákaznickými audity
• řízení správné aplikace systému jakosti
• analýza dat
• vedení týmu oddělení kvality
• dohled nad řešením reklamací, nápravných a preventivních opatření
• koordinace podkladů pro systémové a zákaznické audity
• komunikace se zákazníky, zahraniční centrálou a ostatními odděleními napříč výrobou

Požadujeme:
• VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
• zkušenosti v oblasti řízení výrobní kvality ve firmě z prostředí AUTOMOTIVE
• znalost ISO norem a problematiky auditů pro oblast AUTOMOTIVE
• komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny
• osobnostní předpoklady pro vedení týmu
• samostatnou, strukturovanou osobnost s dobrými komunikačními schopnostmi

Nabízíme:
• zázemí expandující zahraniční společnosti
• odpovídající mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• služební vůz i k soukromým účelům
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce

Nástup: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.