Vedoucí montáže v zahraničí s AJ – oblast vodní energie

Obor Energetika, plynárenství, Stavebnictví
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost v Jihomoravském kraji hledá pracovníka na pozici:

Vedoucí montáže v zahraničí s AJ – oblast vodní energie

Pracovní náplň:

  • Řízení, koordinace a kontrola prováděných prací na svěřeném úseku stavby
  • Dodržování směrnic a časového harmonogramu
  • Komunikace se zákazníky, subdodavateli, projektovými manažery
  • Vedení záznamů o materiálu na stavbě
  • Řešení změn a reporting

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe s vedením montáže nutností
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Znalost oblasti VODNÍ ENERGIE
  • Svědomitý přístup k práci a zadaným úkolům
  • Ochota jezdit na turnusy (měsíc v zahraničí, 14 dní doma)
  • Organizačně schopná a odolná osobnost
  • Aktivní přístup, samostatnost, operativní myšlení
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Zajímavou a různorodou práci v atraktivní destinaci
  • Zajištění ubytování v místě stavby
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.