Vedoucí konstrukčního oddělení

Obor Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Výrobní strojírenská společnost hledá nového člena týmu pro svůj závod, ve kterém se orientuje na kusovou a malosériovou produkci.

Náplň práce:
• Vedení lidí na oddělení konstrukce
• Koordinace projektů ve svěřené oblasti
• Jednání se zákazníky a příprava podkladů
• Pomoc při vytváření konstrukčních řešení
• Zlepšování a optimalizace stávajících procesů
• Spolupráce napříč odděleními

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání – technického směru, ideálně strojírenství
• Praxe na obdobné pozici a s vedením lidí
• Pokročilá znalost AJ, nebo NJ – pro obchodní jednání
• Znalost konstrukčních programů
• Silná, vůdčí osobnost
• Samostatnost, rozhodnost
• Chuť se zdokonalovat

Nabízíme:
• Práce ve stabilní společnosti
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Další vzdělávání
• Zvýhodněné stravování
• 25 dní dovolené
• Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: Brno – město
Možnost nástupu: ihned, nebo dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.