Vedoucí exportního oddělení s AJ + NJ (výrobní společnost) (DS)

Obor Obchod, prodej, Strojírenství, Vrcholový management
Lokalita okres Blansko
Popis pozice

Úspěšná strojírenská firma hledá pro svůj výrobní závod v okrese Blansko vhodného pracovníka na pozici:

VEDOUCÍ EXPORTNÍHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň:

* řízení obchodních aktivit společnosti (B2B Business)

* jednání s klíčovými zákazníky, udržování dlouhodobých vztahů

* příprava a uzavírání kontraktů se zákazníky, dodavateli, cenová jednání se zákazníky

* obchodní aktivity se zaměřením na zahraničí (export)

* implementace a spolutvorba obchodní strategie

* vedení obchodního oddělení – motivace a rozvoj celého týmu

* sledování vývoje v oboru, analýza trhu

* návštěvy u zákazníků v zahraničí

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání

* praxi na obdobné manažerské pozici v obchodní oblasti se zaměřením na export

* zkušenosti ve výrobní společnosti výhodou (nikoliv podmínkou)

* schopnost řídit tým spolupracovníků

* reprezentativní vystupování, proaktivní osobnost

* znalost ANGLIČTINY a NĚMČINY (pro obchodní jednání)

* uživatelské znalosti MS Office

* řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

* zázemí tradiční společnosti v oboru

* odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy

* balíček zaměstnaneckých benefitů

* firemní vzdělávání

* možnost osobního a profesního růstu

* perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: okres Blansko

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu naší společnosti. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.