Vedoucí elektromontáží

Obor Elektrotechnika, Procesní management, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Praha
Popis pozice

Úspěšná zahraniční společnost působící v oblasti elektrotechniky hledá pracovníka na pozici:

Náplň práce:

  • koordinace práce elektromontážních týmů u zákazníka
  • tvorba plánů, kontrola prací, kalkulace, zajišťování bezpečnosti práce na stavbě
  • vedení technických jednání se zákazníkem
  • cestování v závislosti na aktuálních projektech (v rámci ČR)

Požadujeme:

  • SOU/SŠ elektrotechnického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici – vedení projektů/týmů
  • anglický/německý jazyk výhodou
  • ochotu dále se vzdělávat, samostatnost, rozhodnost, organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B (časté služební cesty)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • 5 dní dovolené navíc
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • jazykové kurzy
  • možnost seberealizace, profesní a kariérní růst

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.