TLUMOČNÍK/PŘEKLADATEL JAPONŠTINY – !!vhodné pro absolventy!!

Obor Administrativa, Služby
Lokalita 30 km od Prostějova – směrem na Vyškov
Popis pozice

Zahraniční výrobní společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá do svého rozrůstajícího se týmu pracovníka na pozici:

TLUMOČNÍK/PŘEKLADATEL JAPONŠTINY –  !!vhodné pro absolventy!!

Náplň práce:

  • Překlad při zaškolování ve výrobě, běžných meetingů a jednání
  • Práce s textem – maily, reporty, manuály
  • Péče o japonské návštěvy
  • Účast na služebních cestách v Japonsku

Požadujeme:

  • Znalost japonštiny na pokročilé úrovni (schopnost překladů)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Schopnost komunikace a spolupráce s lidmi
  • Zájem se dále vzdělávat – např. technická japonština/angličtina
  • Spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Využití anglického a japonského jazyka
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (moderní pracovní prostředí, pružná pracovní doba, přátelský kolektiv, závodní stravování, bonusy/prémie, teambuildingy, turistický kroužek, možnost vycestování do zahraničí, jazykové kurzy, občerstvení ve společnosti, možnost výběru přesčasových hodin jako náhradní volno, firemní tarify atd.)

Možný nástup: formou dohody

LOKALITA: 30 km od Prostějova směrem na Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.