Tester IS – Brno (vhodné i pro absolventy)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná firma z oblasti vývoje informačních databázových systémů hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

TESTER

Pracovní náplň:

* testování informačního systému

* tvorba testovacích plánů a postupů

* příprava a provádění automatizovaných a zátěžových testů

* příprava a tvorba testovací dokumentace

* komunikace s vývojáři a analytiky

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na IT nebo ekonomii

* dobrá znalost MS Office

* praxi s automatizovaným testováním SW nebo s programováním v jazyce JAVA

* alespoň pasivní znalost AJ

* analytické myšlení, pečlivost a chuť učit se novým věcem

* vhodné i pro nadějné ABSOLVENTY

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti v oboru

* adekvátní mzdové ohodnocení

* balíček zaměstnaneckých benefitů

* firemní vzdělávání

* možnost osobního a profesního růstu

* perspektivu dlouhodobé spolupráce

* práci v přátelském kolektivu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.