Technolog

Obor Procesní management, Strojírenství
Lokalita Středočeský kraj
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost v Středočeském kraji hledá pracovníka na pozici:

Technolog

Pracovní náplň:
• Vývoj a zavádění výrobních procesů a nástrojů
• Optimalizace výrobních postupů
• Tvorba a udržování výrobní dokumentace
• Spolupráce a technická podpora napříč odděleními

Požadujeme:
• VŠ vzdělání v technických oborech
• Praxe z výrobní společnosti
• Znalost projektové dokumentace
• Anglický, nebo německý jazyk na úrovni aktivní B1
• Aktivní osobnost s tvůrčím přístupem a nadšením pro řešení problémů
• Ochotu vzdělávat se a zdokonalovat

Nabízíme:
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Pružná pracovní doba
• Firemní vzdělávání
• Možnost osobního a profesního růstu
• Perspektiva dlouhodobé spolupráce

Lokalita práce: jižní část Středočeského kraje

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.