Technolog výroby – strojírenství (Prostějov)

Obor Strojírenství
Lokalita Prostějov
Popis pozice

Úspěšná výrobní strojírenská společnost hledá pro svůj výrobní provoz v Prostějově pracovníka na pozici:

TECHNOLOG VÝROBY

Pracovní náplň:

* zajištění procesu přípravy výroby a kontroly vyrobené produkce po technologické stránce

* tvorba procesní dokumentace pro výrobu – technologické postupy, předpisy, návodky, výrobní a kontrolní standardy apod.

* stanovování kořenových příčin při nekvalitě a neplnění výkonů, stanovování a dohled nad realizací nápravných opatření

* spolupráce s investicemi při návrhu a realizaci nových výrobních investic

* spolupráce na projektech a při vývoji nových produktů

* neustálé zlepšování procesů a proaktivní přístup při řešení problémů

Požadujeme:

* VŠ vzdělání strojírenského zaměření

* praxe na obdobné pozici

* vhodné i pro ABSOLVENTY VŠ – obor strojírenská technologie

* znalost metod Lean production, zkušenosti s jejich zaváděním výhodou

* znalost metod pro stanovování norem spotřeby práce
* samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

* uživatelská znalost MS Office, znalost systému SAP výhodou (nikoliv podmínkou)

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti v oboru

* odpovídající mzdové ohodnocení

* balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc)

* firemní vzdělávání

* možnost osobního a profesního růstu

* perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.