TECHNOLOG – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Obor Procesní management, Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná nadnárodní společnost se zaměřením na výrobní a strojírenský průmysl hledá do svého týmu nového pracovníka:

Náplň práce:

  • Tvorba a optimalizace technologických postupů, jejich zavádění do výroby
  • Zpracování a aktualizace technické dokumentace
  • Spolupráce na zavádění nových produktů do výroby
  • Příprava podkladů pro oceňování výrobků
  • Komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici výhodou nikoliv podmínkou
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • Pečlivost, aktivní přístup, ochota vzdělávat se

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy ve společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Vzdělávání

Nástup: dle domluvy

Lokalita: 30 km od Brna směrem na Svitavy

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka “Reagovat na nabídku“. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.