Technolog v oblasti potravinářství

Obor Potravinářství, Věda, výzkum a vývoj
Lokalita jižní část jižní Moravy
Popis pozice

Výrobní společnost z oblasti potravinářství hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

Technolog v oblasti potravinářství

Pracovní náplň:

  • Vývoj nových produktů a jejich podpora při zavádění na trh
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Testování produktů a jejich funkcí
  • Zodpovědnost za nastavení a optimalizace technologických procesů
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti potravinářství
  • Alespoň rok praxe v oblasti technologie
  • Komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • Znalost HACCP nutností
  • Zájem o potravinářské trendy
  • Smysl pro samostatnost, kreativitu a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí zahraniční výrobní společnosti
  • Kvalitní mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Firemní vzdělávání
  • Příspěvek na rekreaci
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce

Lokalita: Jihomoravský kraj

Nástup: možný ihned, i po výpovědní lhůtě

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.