TECHNOLOG – STROJAŘ

Popis pozice

Úspěšná zahraniční strojírenská firma hledá pro svůj výrobní závod v Jihomoravském kraji vhodného pracovníka na pozici:

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• znalost materiálů a pracovních postupů v oblasti kovovýroby
• í znalost AJ nebo NJ výhodou
• orientace ve výkresové dokumentaci
• schopnost pracovat v týmu i samostatně

Pracovní náplň:

• tvorba technologických a výrobních postupů, včetně kalkulací
• návrhy na optimalizaci výrobních procesů, kontrola kvality
• specifikace materiálů
• řešení kvalitativních problémů, návrhy nápravných opatření

Nabízíme:

• zázemí silné zahraniční společnosti
• odpovídající mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce

• termín nástupu: dohodou – CO NEJDŘÍVE

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině na emailovou adresu : renata.samkova@ihrc.cz, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)

Zadavatel:

Personální agentura