Technolog s AJ – vhodné pro absolventy strojaře

Obor Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Strojírenská společnost v Jihomoravském kraji hledá pracovníka na pozici:

Pracovní náplň:
• Práce s technickou dokumentací
• Tvorba technologických postupů
• Příprava nabídek a cenové kalkulace
• Komunikace se zákazníky, partnery a výrobou
• Související administrativa

Požadujeme:
• SŠ vzdělání technického směru
• Znalost konstrukčních programů
• AJ na úrovni B1 – slovem i písmem
• Svědomitý přístup k práci a zadaným úkolům
• Samostatnost

Nabízíme:
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Práci ve stabilní společnosti
• Profesní rozvoj
• 5 dní dovolené navíc
• Balíček zaměstnaneckých benefitů

Lokalita práce: na jihu Moravy
Nástup: možný ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.