TECHNOLOG s AJ nebo NJ do Automotive

Obor Automotive, Procesní management, Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná výrobní firma z oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod v JM kraji vhodného pracovníka na pozici:

TECHNOLOG s AJ nebo NJ

Pracovní náplň:

• tvorba technologických postupů a jejich optimalizace
• odpovědnost za dodržování technologických parametrů
• spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby, řešení neshod – nápravná opatření
• vedení technické dokumentace a administrace projektů

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• praxi na obdobné pozici – řízení procesů
• znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni
• profesionální přístup, aktivní osobnost, samostatnost

Nabízíme:
• zajímavé mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce
• dovolená navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.