Technolog obrábění – Brno (vhodné i pro ABSOLVENTY VŠ)

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Výrobní strojírenská společnost hledá pro svůj provoz v Brně pracovníka na pozici:

TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ

Pracovní náplň:

  • tvorba technologických postupů
  • navrhování změn směřujících ke zvyšování efektivity výroby
  • stanovování časových norem
  • výběr vhodného materiálu do výroby
  • komunikace s ostatními odděleními
  • vhodné i pro ABSOLVENTY VŠ – možnost zaškolení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou (v případě VŠ strojního zaměření)
  • orientace v oblasti obrábění (technologie, stroje a nástroje)
  • alespoň psaná znalost angličtiny (řešení pracovních emailů)
  • samostatnost, pečlivost, orientace na výsledky
  • uživatelská znalost MS OFFICE

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • moderní pracovní prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, životní pojištění…)
  • firemní vzdělávání, jazykové kurzy
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.