TECHNOLOG MONTÁŽÍ s AJ pro automotive (RS)

Popis pozice

Úspěšná strojírenská firma hledá pro svůj výrobní závod v JM kraji  vhodného pracovníka na pozici:

Pracovní náplň:

• odpovědnost za zdárný a včasný průběh montáže včetně souvisejících činností
• zavádění a optimalizace technologických a montážních procesů
• vedení technické dokumentace a administrace projektů
• zavádění změn do výroby

Požadujeme:
• VŠ vzdělání strojírenského směru nebo elektro
• praxi na obdobné pozici
• znalost práce v CAD
• znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• profesionální přístup, aktivní osobnost, samostatnost

Nabízíme:
• zajímavé mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: renata.samkova@ihrc.cz, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce

Požadované vzdělání:

Vyšší odborné

Požadované jazyky:

Angličtina (Středně pokročilá)

Zadavatel:

Personální agentura