TECHNOLOG / KOOPERANT s AJ – obrábění – Zlínský kraj

Obor Automotive, Nákup, Strojírenství
Lokalita Zlínský kraj
Popis pozice

Úspěšná zahraniční strojírenská firma hledá pro svůj výrobní závod ve Zlínském kraji vhodného pracovníka na pozici:

TECHNOLOG / KOOPERANT s AJ – obrábění

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru • znalost pracovních postupů v oblasti kusové kovovýroby – obrábění • komunikativní znalost AJ • orientace ve výkresové dokumentaci • schopnost pracovat v týmu i samostatně

Pracovní náplň:

  • zajištění opracování dílů u externích dodavatelů • naceňování práce kooperačních firem • komunikace s oddělením konstrukce v angličtině

Nabízíme:

  • zázemí silné zahraniční společnosti • odpovídající mzdové ohodnocení • balíček zaměstnaneckých benefitů • firemní vzdělávání • možnost osobního a profesního růstu • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • termín nástupu: dohodou – CO NEJDŘÍVE

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 . V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.