Technolog

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Olomouc
Popis pozice

Významná strojírenská výrobní společnost sídlící v Olomouci, hledá kandidáta na pozici:

Technolog

Náplň práce:

  • zavádění nových výrobků do výroby
  • optimalizace přípravy výroby, procesů a technologií
  • sledování a vyhodnocování nákladů
  • vedení technické dokumentace, kontrolní a měřící činnost
  • spolupráce s dalšími členy a odděleními napříč společností

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání strojírenské
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • vítána je znalost angličtiny alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
  • technická zdatnost, proaktivní přístup, týmový duch
  • flexibilita, pečlivost

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • jazykové kurzy
  • příjemné pracovní prostředí, aj.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.