Technik/normovač s komunikativní angličtinou – Brno

Obor Stavebnictví, Strojírenství
Datum konce 2017-12-31
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost působící v Brně hledá pracovníka do oddělení engineeringu.

Pracovní náplň:
• Tvorba a aktualizace norem pro výpočet montážních časů
• Účast na montáži sestav a sběr dat v terénu, cca 2 měsíce/rok
• Úpravy nových i stávajících parametrů, které povedou k optimalizaci procesu kompletace
• Vkládání dat do interního informačního systému
• Spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání v oblasti stavebnictví, nebo strojírenství
• Anglický jazyk pro denní komunikaci se zahraničím
• Znalost čtení technické dokumentace
• Zkušenosti na obdobné pozici (normování, lean, zefektivnění)
• Práce s MS Office (především Excel)
• Ochota k 2-3 denním zahraničním cestám
• Samostatnost a proaktivita

Nabízíme:
• Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Firemní vzdělávání
• Možnost odborného růstu
• Balíček zaměstnaneckých benefitů
• Perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo výkonu práce: Brno
Možný nástup: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.