Technik výroby – strojař (ÚSO/SŠ)

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Tradiční úspěšná společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE hledá do svého týmu nového kolegu:

Náplň práce:

  • Seřizování strojů a jeho testování
  • Podílení se na zlepšovacích návrzích
  • Spolupráce při řešení reklamací
  • Kooperace s výrobou

Požadujeme:

  • ÚSO/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici alespoň jeden rok
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (alespoň školní znalost)
  • Inovativní myšlení, hledání nových možností
  • Manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí tradiční a stabilní společnosti
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Zdravotní volno
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů – stravování, příspěvek na sport, vzdělávání atd.

Nástup: dle domluvy

Lokalita: 20 km jižně od Brna

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.