TECHNIK STROJAŘ s AJ na HODONÍNSKO – RS

Popis pozice

Významná a zavedená výrobní společnost hledá na Hodonínsko pracovníka na pozici

TECHNIK STROJAŘ s AJ

Pracovní náplň:

• údržba strojního zařízení, vedení dokumentace
• provádění údržeb dle údržbových plánů
• sledování údržbových požadavků a provádění operativní údržby
• příprava a řízení investičních zakázek
• komunikace se zahraničními zákazníky

Požadavky:

• VŠ vzdělání strojního zaměření – VHODNÉ I PRO SAMOSTATNÉ, ŠIKOVNÉ ABSOLVENTY
• dobrá znalost CAD SW
• komunikativní znalost angličtiny
• ŘP skupiny B

Nabízíme:

• zázemí silné a expandující společnosti v oboru
• NADSTANDARDNÍ mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce

• termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.