TECHNIK SMĚNY (AUTOMOTIVE) – Hodonínsko

Obor Automotive, Procesní management, Strojírenství
Lokalita Hodonínsko
Popis pozice

Úspěšná zahraniční výrobní firma v AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod na Hodonínsku pracovníka na pozici:

TECHNIK SMĚNY
Pracovní náplň:
• odpovědnost za bezchybný a plynulý provoz výrobních linek
• analýza současných podmínek a návrhy zlepšení
• účast při realizaci investičních akcí
• práce na snižování nákladů výroby
• provádění plánované preventivní údržby

Požadujeme:
• SŠ vzdělání technického zaměření
• praxi 3 roky na obdobné pozici
• orientaci v procesech výroby (výrobní linky,…..)
• ŘP sk. B
• samostatnost, schopnost řešit technické problémy
Nabízíme:
• zázemí silné společnosti v oboru
• kvalitní mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• týden dovolené navíc
Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.