Technik realizace – vybavení prodejen

Obor Dřevovýroba, nábytek, Stavebnictví, Strojírenství, Zemědělství, lesnictví
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Brněnská firma působící v oblasti dodávek produktů na podporu prodeje, hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • návrh a tvorba výkresové dokumentace
  • kalkulace nákladů jednotlivých projektů
  • technická podpora zákazníkům
  • komunikace s dodavateli
  • spolupráce s ostatními členy společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (navrhování nábytku, apod.)
  • praxi na obdobné pozici, znalost práce v Solidworks
  • zkušenosti v oblasti produktů na podporu prodeje
  • aktivní, samostatný a kreativní přístup
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • různorodá a zajímavá práce
  • automobil i k soukromým účelům
  • služební telefon a notebook
  • odborné školení a vzdělávání
  • mladý kolektiv
  • firemní akce pořádané zaměstnavatelem
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.