Technik provozu s AJ (Brno)

Obor Elektrotechnika, Energetika, plynárenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti energetiky hledá nového kolegu:

Správa a údržba energetických zařízení (Brno)

Náplň práce:

  • Revize, správa a údržba areálu, řešení drobných el. závad
  • Provádění pravidelných kontrol, týdenní kalibrace
  • Zajištění bezporuchového chodu elektronického požárního systému
  • Koordinace oprav externích firem
  • Příprava zakázek po technické stránce, vytváření objednávek
  • Aktualizace provozního řádu

 Požadujeme:

  • ÚSO/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxe na obdobné pozici alespoň jeden rok
  • Vyhláška č. 50/1978 sb – min. §6
  • Angličtina na mírně pokročilé úrovni – nebát se komunikovat
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Ochota učit se novým věcem

 Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Práce převážně ve společnosti – cestování příležitostně
  • Pružná pracovní doba od 7-15 hod
  • 5 dní dovolené navíc
  • Plat
  • Kvartální prémie
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.