TECHNIK pro řídící systémy PLC – Automotive (RS)

Popis pozice

Významná zahraniční výrobní společnost hledá pro oblast Břeclavska a Hodonínska pracovníka na pozici

TECHNIK pro řídící systémy PLC – Automotive

Pracovní náplň:

  • provádění oprav a pravidelné údržby řídících systémů, regulací a měření
  • správa technické dokumentace a SW dat technických zařízení
  • podpora elektroprovozu

Požadavky:

  • SOU, SŠ/VŠ vzdělání technického směru (slaboproud výhodou)
  • praxe na obdobné pozici nutností
  • kvalifikace dle vyhlášky č.50/1978 Sb. §6, §14
  • znalost programování PLC
  • znalost technické dokumentace
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • zázemí silné zahraniční společnosti v oboru
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

  • termín nástupu: dohodou – CO NEJDŘÍVE
  • místo pracoviště: Břeclavsko, Hodonínsko

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině na adresu: renata.samkova@ihrc.cz, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel:

Personální agentura