TECHNIK NÁSTROJÁRNY – vstřikovací formy

Obor Automotive, Procesní management, Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Expandující zahraniční výrobní společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod v JM kraji pracovníka na pozici:

Popis práce:

– koordinace činností v nástrojárně
– komunikace s dodavateli
– tvorba objednávek
– kontrola termínů a forem určených do sériové výroby
– participace na lean manufacturing

Požadavky:
– SŠ / VŠ technického směru
– praxi v nástrojárně
– znalost forem pro vstřikování plastů – podmínkou
– samostatnost, pečlivost, spolehlivost,
– řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• zázemí expandující zahraniční společnosti
• odpovídající mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce

Termín nástupu : dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.