Technik měření – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Obor Kvalita, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Rádi byste pracovali pro stabilní společnost v oblasti automotive? Máte vzdělání technického zaměření? Jste samostatní, odpovědní a rádi se učíte? Neváhejte a reagujte na pozici technik měření.

Náplň práce:
* Kontrola a posuzování technických parametrů výrobků
* Zpracování dokumentace z naměřených hodnot
* Účast na kalibraci měřících zařízení a výrobkových modelů
* Tvorba protokolů z naměřených dat

Požadujeme:
* SOU/SŠ vzdělání technického směru – strojírenství
* Orientace v technické dokumentaci
* Zkušenosti s 3D měřícími přístroji
* Znalost práce na PC
* Aktivní přístup a ochota učit se

Nabízíme:
* Pracovní příležitost pro absolventy
* Práci v mezinárodní společnosti
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Možnost odborného i kariérního růstu
* Propracovaný balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: cca 30 km od Brna s velmi dobrou dostupností
Možnost nástupu: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka odpovědět. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.