TECHNIK LISOVNY (Automotive) – RS

Popis pozice

Úspěšná zahraniční strojírenská firma hledá pro svůj výrobní závod v Jihomoravském kraji vhodného pracovníka na pozici:

TECHNIK LISOVNY (Automotive)

Pracovní náplň:
• odpovědnost za bezchybný a plynulý provoz lisovacích forem
• analýza současných podmínek a návrhy zlepšení
• koordinace práce seřizovačů , jejich zaškolování
• účast na snižování nákladů výroby, sledování parametrů

Požadujeme:
• předchozí zkušenost se vstřikolisy a manipulátory
• praxi na obdobné pozici výhodou
• orientaci v procesech výroby (výrobní linky,…..)
• samostatnost, komunikativní dovednosti

Nabízíme:
• zázemí zahraniční společnosti
• nadstandardní mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.