Technik BOZP a PO – vhodné i pro juniory

Obor Armáda, bezpečnost, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost v Jihomoravském kraji hledá pracovníka na pozici:

Technik BOZP a PO

Pracovní náplň:

  • Spolupráce na řízení a organizaci BOZP a PO na pracovištích
  • Navrhování opatření ke snížení rizikovosti a zdravotní nezávadnosti práce
  • Implementace preventivních opatření v dané oblasti včetně zajištění revizí
  • Organizace vzdělávacích aktivit pro zaměstnance v oblasti BOZP a PO
  • Pravidelné hodnocení situace a reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s tematikou BOZP a PO (brigády, organizace festivalů apod.) vítány
  • Angličtina na pokročilejší úrovni pro komunikaci s nadřízeným
  • Svědomitý přístup k práci a ochota učit se
  • Organizačně schopná, aktivní a samostatná osobnost
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.