TECHNIK BARVÍRNY – CHEMIK pro Brno – vhodné i pro šikovné absolventy

Obor Chemie, Procesní management, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná zahraniční výrobní firma hledá pro svůj provoz v Brně pracovníka na pozici:

TECHNIK BARVÍRNY – CHEMIK – vhodné i pro šikovné absolventy
Pracovní náplň:
• obsluha laboratorních zařízení a vedení technické dokumentace
• barvení textilních materiálů a výrobků
• práce v barvírně, v případě potřeby zastupování mistra
• technické podpora pracovníků v barvírně

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání zaměření chemického, potravinářského nebo technického
• praxi na obdobné pozici výhodou
• ochotu vzdělávat se v cizím jazyku
• samostatnost, schopnost řešit technické problémy
Nabízíme:
• zázemí silné společnosti v oboru
• kvalitní mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• týden dovolené navíc, 13. plat
Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.