Technický ředitel s NJ nebo AJ (AUTOMOTIVE – PLASTY) OLOMOUCKO

Obor Automotive, Facility management, Vrcholový management, Výroba a průmysl
Lokalita Olomoucký kraj
Popis pozice

Úspěšná společnost v oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod v Olomouckém kraji pracovníka na pozici:

Technický ředitel s NJ nebo AJ

OBSAH PRÁCE:

– vedení týmu technologů, vedoucích mechanické údržby a elektroúdržby (6 podřízených)

– řešení technických problémů ve výrobě, zjišťování klíčových příčin zmetkovitosti

– technická specifikace strojního vybavení

– zajišťování optimálního využití strojů

– úzká spolupráce s oddělením výroby a kvality při řešení reklamací

– podpora projektového oddělení při zavádění nových projektů

– revize plánů preventivní údržby

– vytváření standardů pro strojní vybavení včetně ergonomie pracovišť

– zkušenosti s vizualizací pracovišť, příp. celých provozů vítány

POŽADUJEME:

-VŠ vzdělání technického směru (plastikářské, strojní nebo elektro zaměření)

– víceleté zkušenosti s technologií zpracování plastů

– víceleté zkušenosti s vedením pracovního týmu

– NJ nebo AJ slovem i písmem

NABÍZÍME :

– samostatnou zodpovědnou práci v zahraniční firmě střední velikosti

– týden dovolené navíc, pružnou pracovní dobu, stravenky, firemní akce

– služební vůz i k soukromému užívání

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.