TECHNICKÝ ŘEDITEL s AJ nebo NJ na OLOMOUCKO

Obor Automotive, Facility management, Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl
Popis pozice

Zavedená zahraniční společnost v oblasti automotive (plasty) hledá pro svůj výrobní závod na Olomoucku pracovníka na pozici:

TECHNICKÝ ŘEDITEL s AJ nebo NJ

Náplň práce:
*vedení týmu technologů, údržby (mechanika + elektro)
*řešení technických problémů ve výrobě
*zavádění inovací a optimalizace výrobních procesů
*úzka spolupráce s odd. výroby a kvality
*podpora při zavádění nových projektů

Požadujeme:
* VŠ vzdělání technického směru – strojírenství, elektro, chemicko-technologické
* zkušenosti s technologiemi zpracování plastů
* aktivní znalost AJ nebo NJ – komunikaci se zahraničními kolegy
* technické myšlení, ochota rozvíjet se a „otevřená hlava“
* přátelská osobnost s vůdčími schopnostmi, tah na bránu

Nabízíme:
*podílení se na strategii firmy
*odpovídající mzdové ohodnocení
*příspěvek na ubytování nebo na dojížděni
*týden dovolené navíc
*služební vůz i k soukromým účelům
Možnost nástupu: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.