Technický poradce – přístupové a docházkové systémy (Brno)

Obor Elektrotechnika, IT – analýzy, architektura, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná firma z oblasti vývoje a prodeje přístupových a docházkových systémů (kombinace SW a HW prvků) hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

TECHNICKÝ PORADCE

Pracovní náplň:

  • technické poradenství v oblasti přístupových, identifikačních a docházkových systémů
  • komplexní péče o stávající klientelu (autorizovaní partneři – dealeři)
  • technická podpora při realizaci zakázek
  • školicí a konzultační podpora autorizovaných partnerů
  • cestování za partnery v rámci celé ČR

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnik, elektronik, …)
  • znalosti z oblasti IT, technický backround
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost principů a technických standardů ACS (Access Control System)
  • příjemné vystupování a prezentační schopnosti
  • uživatelské znalosti MS Office
  • řidičský průkaz sk.B, ochota cestovat za zákazníky

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení + možnost prémií
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (nadstandardní dovolená, penzijní připojištění…)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

  • místo kanceláře: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.