Technická podpora (výrobní informační systémy)

Obor Customer service, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Zahraniční společnost s pobočkou v Brně hledá kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Technická podpora zaměřená na výrobní informační systémy
  • Pomoc klientům formou hot-line a vzdáleného připojení
  • Zpracování požadavku zákazníka
  • Řešení vzniklých problémů a testování u zákazníka
  • Spolupráce s dalšími členy společnosti, reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT, nebo elektro
  • Odborné znalosti OS MS Windows serverů, databází a správy sítí
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zájem o nové IT technologie
  • Aktivní přístup k zákazníkům, komunikativnost, týmový duch

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci v menší, zavedené společnosti s velice přátelským kolektivem
  • Notebook/tablet, mobilní telefon
  • Účast na zajímavých českých i zahraničních projektech
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Perspektiva osobního a profesního růstu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.