Technická podpora inženýringu – vhodné pro SŠ/VŠ absolventy

Obor Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Významná zahraniční strojírenská společnost hledá pro svůj tým pracovníka na pozici:

Náplň práce:

  • Vedení výrobní a výkresové dokumentace, její aktualizace
  • Práce v ERP systému – zadávání technických dat
  • Spolupráce při návrhu změn technického designu daných produktů
  • Komunikace napříč odděleními (oddělení výroby, kvality, nákupu atd.)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici výhodou nikoliv podmínkou
  • Znalost práce v konstrukčním programu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Zázemí silné zahraniční společnosti
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené stravenky, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na dojíždění, závodní stravování)

Možný nástup: dle domluvy

Lokalita: Brno (dobře dostupné MHD)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGUJTE NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.