TECHNICKÁ PODPORA – ELEKTRO s AJ

Obor Elektrotechnika, Energetika, plynárenství, Strojírenství
Lokalita Vysočina
Popis pozice

Zavedená výrobní společnost hledá pro svůj výrobní závod na Vysočině pracovníka na pozici:

TECHNICKÁ PODPORA – ELEKTRO s  AJ

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY – ZAPÁLENÉ TECHNIKY

Náplň práce: • vzdálený dohled nad provozem elektrozařízení • podpora provozu elektrozařízení u zákazníka (analýzy stavu, provozu, diagnostika poruch) • komunikace se zákazníkem

Požadujeme: • SŠ/VŠ vzdělání – elektro nebo strojní • ochota učit se novým věcem v oblasti elektro • komunikativní znalost anglického jazyka • spolehlivost, samostatnost, systematičnost

Nabízíme: • prostředí zavedené avšak stále se rozvíjející společnosti • odpovídající platové ohodnocení • příležitost k seberealizaci • práce se zajímavými technologiemi a produkty • možnost profesního růstu

Nástup: ihned / dohodou Místo pracoviště: Vysočina

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. V emailu prosím uveďte přesný název pozice a lokalitu, o kterou máte zájem. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.