Technical Sales Manager (výrobní informační systémy)

Obor IT – programování, vývoj, Obchod, prodej, Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Mezinárodní společnost se sídlem v Brně hledá kandidáta na pozici:

Náplň práce:

– Péče o stávající zákazníky, akvizice nových

– Prezentace produktů společnosti zákazníkům

– Zpracování cenových nabídek

– Analýza potřeb zákazníka a návrh řešení

– Projednání technických podmínek nákupu

– Spolupráce s dalšími členy a odděleními společnosti (konzultanti, vývojáři, apod.)

Požadujeme:

– SŠ/VŠ vzdělání technického směru

– Zkušenost s implementací informačních výrobních systémů ve výrobních společnostech

– Znalost angličtiny na komunikativní úrovni

– Řidičský průkaz sk. B

– Výborné komunikační a prezentační dovednosti

– Reprezentativní vzhled a vystupování

Nabízíme:

– Zajímavé finanční ohodnocení

– Služební automobil i k soukromým účelům

– Notebook/tablet, mobilní telefon

– Účast na zajímavých českých i zahraničních projektech

– Flexibilní pracovní doba

– 5 týdnů dovolené

– Stravenky

– Příspěvek na penzijní připojištění

– Práce s nejmodernějšími technologiemi

– Perspektiva osobního a profesního růstu

– Přátelský kolektiv, aj.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.