Technical Sales Manager (výrobní informační systémy)

Obor IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW, Obchod, prodej
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Zahraniční společnost s pobočkou v Brně hledá kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky, akvizice nových
  • Prezentace produktů společnosti zákazníkům
  • Zpracování cenových nabídek
  • Analýza potřeb zákazníka a návrh řešení
  • Aktivní vyhledávání inovačních příležitostí pro další vývoj produktů a služeb
  • Spolupráce s dalšími členy společnosti (konzultanti, vývojáři, apod.)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Nutná zkušenost s implementací výrobních IS; nebo praxe s prodejem výrobních IS; případně zkušenost s prodejem ERP systémů zaměřených na výrobu
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Reprezentativní vzhled a vystupování

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci v menší, zavedené společnosti s velice přátelským kolektivem
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Notebook/tablet, mobilní telefon
  • Účast na zajímavých českých i zahraničních projektech
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Perspektiva osobního a profesního růstu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.