Technical Sales Engineer (průmyslová automatizace)

Obor Elektrotechnika, Obchod, prodej, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Pardubický kraj
Popis pozice

Mezinárodní společnost působící v oblasti prodeje elektromechanických a elektrotechnických komponent hledá kandidáta na pozici:

Technical Sales Engineer

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky, akvizice nových
  • Kompletní vedení obchodního případu od nabídky po fakturaci
  • Technická podpora zákazníkům, prezentace produktů a zaškolení uživatelů
  • Pravidelný reporting vedení
  • Cestování v rámci svěřeného regionu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v prodeji obdobného sortimentu
  • Aktivní znalost angličtiny slovem i písmem
  • Řidičský průkaz sk. B, ochota častého cestování
  • Výborné komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Automobil i k soukromým účelům, mobil, notebook
  • Profesní vzdělávání, odborný růst
  • Práce formou home office
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Možnost seberealizace, apod.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.