Technical Project Assistant

Obor Strojírenství
Lokalita Okres Blansko
Popis pozice

Významná výrobní společnost sídlící severně od Blanska hledá kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Koordinace projektových aktivit, projekčního týmu ve spolupráci s vývojem
  • Komunikace se zákazníky v angličtině, nebo němčině
  • Technické řešení problémů, participace na neustálém zlepšování procesů
  • Spolupráce s dalšími členy společnosti
  • Ojediněle cestování k zákazníkům
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxe na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost angličtiny, nebo němčiny
  • Orientace ve výkresové dokumentaci nutností
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Proaktivní přístup, zodpovědnost, ochota se učit novým věcem

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Atraktivní různorodou práci
  • Příležitost pro rozvoj a karierní růst
  • Závodní stravování
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Firemní akce
  • Jazykové kurzy, aj.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.