Team leader – CNC obrábění (Brno)

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná výrobní strojírenská společnost hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

TEAM LEADER CNC OBRÁBĚNÍ

Pracovní náplň:

  • řízení výrobního úseku strojírenské výroby (obráběcí CNC stroje)
  • vedení týmu 30 pracovníků ve výrobě – kusová zakázková výroba
  • organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení
  • odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu výroby
  • plánování strojních a personálních kapacit
  • komunikativní znalost ANGLIČTINY
  • reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici v zakázkové výrobě
  • dobrou orientaci v technologii CNC obrábění (frézování, soustružení, broušení)
  • schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků
  • uživatelskou znalost MS OFFICE

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a oborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.