SW PROGRAMÁTOR C#, .NET, SQL pro Brno

Obor IT – programování, vývoj, Strojírenství, Věda, výzkum a vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná výrobní společnost hledá pro svoji kancelář v Brně

SW PROGRAMÁTOR C#, .NET, SQL

Pracovní náplň:

– návrh, analýza a tvorba desktop aplikací pod C#, .NET, jejich implementací a odlaďování – zpracování dat z MS SQL serveru – programování C++ v aplikaci pod Linuxem – technická podpora výroby a klientů

Požadujeme:

– SŠ/VŠ vzdělání IT zaměření – dobrá znalost programovacího jazyka SQL nebo C# nebo .NET – základní orientace v elektronice, matematice a fyzice – schopnost analytického myšlení a samostatné práce – ŘR sk. B s praxí – časová flexibilita k občasným služebním cestám v rámci ČR i mimo

Nabízíme:

– zázemí expandující společnosti v oboru – kreativní samostatnou práci – kvalitní mzdové ohodnocení – balíček zaměstnaneckých benefitů – firemní vzdělávání – možnost osobního a profesního růstu – perspektivu dlouhodobé spolupráce – práci v přátelském kolektivu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.