SW PROGRAMÁTOR C++ (Brno) – vhodné pro absolventy i studenty

Obor IT – programování, vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná společnost působící v oblasti vývoje SW do zábavního průmyslu hledá nového kolegu:

Náplň práce:

  • Podílení se na vývoji SW pro herní průmysl
  • Implementace rozhraní pro výměnu dat s terminály
  • Chuť se dále rozvíjet v programování C++
  • Spolupráce v týmu

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost programovacího jazyka C, alespoň na bázi školních či domácích projektů
  • Výhodou je znalost databází
  • Zájem o trendy v oblasti IT – sebevzdělávání
  • Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pružná pracovní doba (9:30 hod – 14 hod)
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (věrnostní dovolená, sick days, občerstvení na pracovišti, stravenky, prémie, možnost domluvy pracovního úvazku, atd.)
  • Vzdělávání

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ pomocí tlačítka „REAGOVAT NA NABÍDKU“.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.