SW inženýr – C/C++

Obor IT – programování, vývoj
Lokalita Olomoucký kraj
Popis pozice

Zahraniční výrobní společnost hledá pro svůj závod v Olomouckém kraji pracovníka do týmu.

Náplň práce:
* Práce s velkým množstvím dat – příprava, vyhodnocení, zpracování
* Návrh a vývoj grafického uživatelského rozhraní
* Tvorba příslušné dokumentace
* Spolupráce v rámci mezinárodního IT týmu

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
* Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
* Znalost programování v jazyce C/C++ a orientace v SQL
*Zkušenost s programováním simulačních modelů
* Anglický jazyk na úrovni středně pokročilý
* Samostatnost, pečlivost, ochotu cestovat

Nabízíme:
* Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Možnost odborného i kariérního růstu
* Jazykové kurzy
* Pružná pracovní doba
* Příspěvek na stravování
* Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: Olomoucký kraj
Možnost nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.