SW DEVELOPER C# v Brně

Obor

IT - programování, vývoj

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

Expandující mezinárodní společnost vyvíjející SW produkty pro finanční trhy hledá pro svoji kancelář v Brně kandidáta na pozici

SW DEVELOPER C#

!!!! příležitost pro zapálené SW vývojáře – zkušené, ale i pro absolventy !!!

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • práce na obchodní platformě a na souvisejících systémech využívajících umělou inteligenci, zpracování přirozeného jazyka apod.
  • vývoj desktopového a serverového řešení a jejich vzájemná komunikace
  • spolupráce na specializované cloudové aplikaci
  • programování v jazyce C# a .NET
  • práce s SQL a NoSQL databázemi

POŽADUJEME:

  • znalost jazyka C#,.NET Core
  • praxi s databázemi SQL a NoSQL – znalost Cassandra a MongoDB výhodou
  • orientaci v tradingu, cryptu, AI a ML – tyto znalosti jsou výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • analytické myšlení, komunikativnost a zapálení pro práci v oblasti SW vývoje a matematiky

A CO NABÍZÍME:

  • příjemné zázemí expandující IT společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení a velkorysý balíček benefitů pro zaměstnance
  • flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na sportovní aktivity, home office – 2 dny v měsíci, nákup potravin na pracoviště dle přání zaměstnanců
  • možnost aktivně se podílet na zajímavých inovativních projektech

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.