Strojní obsluha – tiskař (výrobní společnost)

Obor Strojírenství, Tisk, polygrafie, Výroba a průmysl
Lokalita Brno – venkov
Popis pozice

Úspěšná výrobní firma z oblasti polygrafické výroby, která se nachází v bezprostřední blízkosti Brna, hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

STROJNÍ OBSLUHA – TISKAŘ

Pracovní náplň:

  • obsluha tiskařských strojů
  • příprava a nastavení tiskového stroje – manipulace s břemeny
  • spolupráce s kontrolou kvality
  • práce ve 3směnném provozu v moderním prostředí
  • vhodné i pro ABSOLVENTY

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru polygrafie nebo jiném technickém oboru
  • praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • manuální zručnost a pečlivost
  • ochota pracovat na ve 3směnném provozu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů, firemní doprava, bonusy…
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

  • místo pracoviště: v bezprostřední blízkosti Brna

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.